21 Haziran 2013 Cuma

SAHİ O İYİ BAKIYOR MU SANA?

           Sensiz de eğlenebiliyorum aslında ben.Ne biliyim sensiz gülemem falan diyordum ya gülüyorum.Dışarı çıkıyorum.Yine o sevdiğin ben olarak dışarı çıkıyorum.Çok güzelsin dediğin zamanlar gibi...Sonra...Sonra dolanıyorum biraz arkadaşlarla falan buluşuyoruz tabii kimse anlamıyor nasıl olduğumu nasılsın diyorlar iyiyim diyorum gülümsüyorum.Sensiz de iyiyim bak..
           Hayır aklını karıştırmak değil amacım sen zaten onunla mutlusun.Sahi o iyi bakıyor mu sana? ''kızım'' diyor musun ona da? O hoşlanıyor mu bu kızım lafından? Sahi o da güzel mi bana dediğin gibi?
            ''Gitme öyle yerlere kıskanıyorum'' dediğinden beri adım atmadığım sokaklar var.Takılar alıyorum başka yerlere gidip geleceğin gün için sana güzel gözükmem gerek..Sahi sen ne zaman geleceksin bu şehre?Hangi tesadüflerde? Söylediğin gibi bir gün başka rastlantılarda mı? Yoksa bu yakınlarda gelecek misin? Daha ne kadar yaşayacağım hayalinle?
               Onun ellerini tutuyor musun? Hissetmeyi değil dokunmayı seçtim ben dedin de dokunuyor musun ona? Hiç canın yanmıyor mu sevdiğim?Hiç beni düşünmüyor musun onda?
                 Ben mi? Merak etme iyi bakıyorum kendime.Çok dışarı çıkmıyorum dikkat ediyorum giydiklerime.Oje sürüyorum siyah çok yakışıyor evet.Ama biraz üşüdüğümden midir nedir 2 gündür ateşler içerisindeyim.Sen olsan üşümezdim değil mi sevgilim? Korkma bak ben varım derdin hiçbir şeyden korkmazdım da.Aramızda 911 kilometre var yaklaşık 12 saat 56 dakika kadar.Ama taa oralardan koruyordun beni sevgilim sahi şimdi onu da koruyor musun?
                 Neyse çok konuştum ben.Kendine iyi bak olur mu? Bana dersin ama sen de hasta olursun.Öyle gecelerden sabahlara kadar da dışarda dolaşma.Söyle ona çok iyi baksın sana.Bu salak kız seni çok seviyor tamam mı? Ha bu arada bir gün ayrılırsanız yine gel olur mu? Ben hep beklerim seni.
                Söyle ona çok iyi baksın sana.Kendinden bile çok sevsin seni.Sahi sen onu beni sevdiğin gibi seviyor musun? Sahi o iyi bakıyor mu sana? 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder